Narzędzia dla specjalistów i amatorów

Makita to marka, która uplasowała się na 7 miejscu pomiędzy koncernów narzędziowych. Jest to japoński producent narzędzi akumulatorowych, które są nie ciężkie i łatwe w obsłudze. Największą popularnością tego producenta cieszą się narzędzia akumulatorowe 18V, do których zaliczana jest szlifierka akumulatorowa.

Narzędzia te są bardzo trwałe i bardzo szybko znikają ze sklepowych półek.
Dzięki tym niezawodnym narzędziom marki Makita szybko przeprowadzimy remont domu, szczególnie o ile nie chcemy zatrudniać ekipy remontowej. Są to niezwykle popularne sprzęty, wysokiej jakości, dostępne w różnych wariantach.
Oprócz szlifierek ten producent oferuje też szlifierki, nożyce do blachy, młoty, frezarki opalarki i wiertarki, które także są niezbędne podczas remontu, a wręcz tworzenia domu. Niemniej jednak narzędzia te są najczęściej spotykane na polskich budowach. Ich cechą niepowtarzalną jest niebiesko-zielony kolor z czarnymi wstawkami.
Wszystkie narzędzia Makita, które możemy zakupić w sklepach wyprodukowane są zgodnie z potrzebami klientów, a głównie z najwyższej jakości komponentów. Dzięki temu są doskonałe dosłownie dla najbardziej wymagających klientów. Przy tym ta marka podąża za duchem czasu i wszelkie nowinki technologiczne czy nowości w konstrukcji narzędzi są wprowadzane w formie nowej serii narzędzi firmy Makita. Prócz tego wszystkie wyprodukowane narzędzia są objęte 3 letnią gwarancją producenta, zaś akumulatory są objęte 2 letnią gwarancją producenta. Z tego względu warto również kupić te narzędzia.

Zobacz także: wkretarka.