Skok spadochronowy z instruktorem 

Sporty ekstremalne cieszą się coraz większą popularnością w naszym kraju. Nie jest to sport dla każdego, gdyż wymaga przełamania wielu barier. Decydując się na skok z dużej wysokości ze spadochronem będziecie musieli pokonać swój strach , a ponadto przełamać wiele wewnętrznych barier.

Nie jest to bez wątpienia proste zadanie, ale daje ogromną satysfakcję. Skoki spadochronowe są bez wątpienia w pełni bezpieczne. Jest to w sumie jeden z najbezpieczniejszych sportów ekstremalnych, gdyż każdy skok amatora odbywa się w duecie z doświadczonym instruktorem. Możecie zatem być całkowicie bezpieczni o swoje życie, gdyż na pewno uda wam się bezpiecznie wylądować na ziemi. 
Skoki spadochronowe z instruktorem są bez wątpienia w pełni bezpieczne, jeżeli już pasażer zachowuje poczytalność. Niestety niektórzy są tak przerażeni, że zaczynają się szarpać w powietrzu, a zdarza się, że dosłownie bić instruktorów. Warto zatem najpierw dokładnie pomyśleć, czy jesteście gotowi na przejście tak wspaniałej przygody. W każdej chwili będziecie mogli zrezygnować ze skoku. O ile będąc w helikopterze będziecie panicznie przerażeni wizją skoczenia ze spadochronem, to warto teraz zrezygnować z tej atrakcji. Całkiem prawdopodobne, że nie jesteście jeszcze gotowi na przełamanie wszystkich swoich barier , a ponadto strachu związanego z wykonaniem skoku na spadochronie. Warto w tym momencie po prostu zrezygnować i spróbować swoich sił w późniejszym czasie. Na pewno jednak będziecie żałowali tej decyzji, gdyż nic nie daje nam takiej satysfakcji, jak przełamywanie własnych barier. 

Polecam: skoki tandemowe.