Idziemy na pizzę

Bardzo dobrze wiemy o tym, że nie ma dobrej pizzy bez odpowiedniego ciasta. W tym wpisie umieścimy informacje o najlepszych pizzach, które warto polecić wszystkim znajomym.
Każdy doświadczony pizzerman powie, że sekretem dobrego ciasta na pizzę jest jego dwuetapowe wyrastanie.

1szy etap wyrastania ciasta na pizzę odbywa się w niskiej temperaturze – w lodówce. Dzięki temu ciasto na pizzę jest stosownie napowietrzone i lekkie, a stworzona z niego pizza wspaniale wyrośnie na brzegach. Ciasto w lodówce powinno leżeć około 3-4 dni. Efekty tego dwuetapowego wyrastania ciasta będzie można zauważyć gołym okiem po przygotowaniu pizzy.
W taki właśnie sposób powstaje pizza wawer i pizza anin. Dzięki temu są one niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. Prócz tego dodatki do pizzy, które są dodawane nadają im wyrazistego smaku. A samo ciasto rozpływa się dosłownie w ustach. Można na nim zauważyć wytworzone pęcherzyki powietrza, a samo ciasto jest nie ciężkie i chrupiące. To właśnie odróżnia te pizzę. O ile nie miałeś jeszcze możliwości ich posmakowania to koniecznie zajrzyj do pizzerii, która je serwuje. Ze stuprocentową pewnością będziesz mile zaskoczony jej smakiem, grubością ciasta jak i miłą atmosferą, która panuje w tym miejscu. Jestem przekonany, że o ile spróbujesz pizzy anin lub pizzy wawer już nigdy nie zamówisz żadnej innej. Ta pizza pobudzi tak Twoje kubki smakowe, że nie będziesz mógł o niej zapomnieć, można nawet powiedzieć, że Cię zahipnotyzuje. Jeżeli już nie wierzysz moim słowom to koniecznie zamów tą pizzę i przekonaj się sam, że jest ona jedyna w swoim stylu.

Zobacz także: pizza anin.